FAALİYETLERİMİZ

YERMET, faaliyetlerine endüstriyel geri dönüşüm alanında başlasa da 2010 yılından sonra gayrimenkul ve inşaat sektöründe de boy göstermeye başlamıştır. Günümüzde YERMET, endüstriyel ve ticari emlak alım satımı, inşaat, metal ve hurda alım satımı, geri dönüşüm gibi alanlarda faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir. Bu bağlamda Eroğlu Grup bünyesindeki diğer şirketlere faaliyet alanı açmak ve yeni endüstriyel arazileri bünyesine katarak onların faaliyet sahasını genişletmek YERMET ‘in uzun vadeli hedefleri arasındadır.

Faaliyetlerine 1990 yılında kurulduğu yer olan Sultançiftliği ilçesinde endüstriyel geri dönüşüm hizmeti vererek başlayan YERMET, sektörde elde edilen bilgi, deneyim ve saygınlık neticesinde farklı alanlarda faaliyet gösterme gücünü kendisinde bulmuştur. Esenyurt ilçesinde kurulan entegre tesisin ardından genişleyen faaliyet yelpazesi ile YERMET, demir çelik endüstrileri ve metal sanayisinin ülkemizde en çok aranan çözüm ortağı olmuştur.

Şüphesiz endüstrinin bu zorlu ve uzmanlık gerektiren alanında çalışmak, ancak birtakım şartları yerine getirebilen, ekonomik anlamda güçlü, nitelikli iş gücüne sahip ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışıyla hareket eden firmalar tarafından sağlanabilir.

Çünkü bizler şunu çok iyi biliriz ki zamanında ve eksiksiz verilen hizmet, bu çaptaki endüstriler için büyük miktarda kazanç anlamına gelirken, eksik ve noksanlar içeren bir hizmet de büyük miktarlarda para kaybına neden olabilir.


Bu farkındalıkla hareket eden YERMET için verilen sözlerin tutulması her şeyden daha önceliklidir. Sizin işiniz bizim işimizdir, sizin paranız bizim paramızdır.